bezpečnost

Retail úklid

Jako Retail může být náročné a poptávky prostředí jsou tak naše normy. Naše jedinečná kombinace znalostí a zkušeností s prací v tomto sektoru již více než čtyřicet let nám pomáhá definovat své požadavky a splní vaše standardy.
Vytvoření čisté a reprezentativní prodejní prostředí kolem vašeho klienta je stejně důležité jako stav, který sedí na svých regálech.

To je důvod, proč jsme vytvořili nástroj CCS audit. Aby bylo zajištěno, že vaše standardní je vyšší než po celý kalendářní rok. Všechny naše vysoce motived a vysoce zkušený manažerský tým jsou velmi přátelští a zdvořilí. To umožňuje hladký a plynulý přechod.

Je to i naše pozornost věnovaná detailům v oblastech s vysokým provozem a poskytuje nad rámec standardu, který udržuje naši zákazníci spokojeni.
Neustále kontrolujeme naše výrobky, vždy hledají nejvíce udržitelné a nákladově efektivní řešení jsou dnes k dispozici na světě. Snažíme se používat co nejméně chemikálie, jak můžeme v našem úsilí o zelenější svět pro nás všechny.

CCS je hrdá na to, že je profesionální, spolehlivé a inovační podnikání. V zájmu zachování naší vysoké úrovně spokojenosti zákazníků, provádíme pravidelné interní audity na každém z našich stránkách. Kterého jste KLIENT mít plný přístup. V tomto portálu mohou také požádat o ad hoc práci nebo příznak jakékoliv obavy, můžete mít. To dává našim klientům přímý kontakt s námi a my jsme vždy rádi, že získat zpětnou vazbu od našich klientů.