bezpečnost

CCTV system

V bezpečnostních systémech jsme odhodláni při poskytování nákladově nejefektivnější bezpečnostní řešení pro vaše prostory.

Všechny naše systémy jsou instalovány a udržovány na příslušných britských a evropských norem.

Je všeobecně známo, že kamerové systémy se daří hrát velkou roli v usvědčování zločinců za krádeže a vandalismu. CCTV poskytuje rozhodující důkazy pro soudy, tento pomáhala s rekuperací majetku a odsouzení za trestný čin. Naši zákazníci zjistili, že kvalitní kamerový systém bude platit za jeho samostatně buď proti trestné činy, nebo vymáhání majetku, a proto ukazuje být nákladově efektivní řešení pro ně.

CCTV je dodáván v několika podobách, z velké a impozantní tradiční kamerou na rohu ulice po celou cestu dolů do skryté kamery, důmyslně maskované jako detektor kouře nebo senzor EZS takže je zcela neviditelné pouhým okem. Z nichž všechny byly provedeny na základě bezpečného systémů, aby zajistily, že naši zákazníci obdrží šité na míru systému jedinečné pro jejich požadavky.

Naše služby byly pořizovány pro řadu vládních budov nejprominentnější bytí přestavba systému v UK Nejvyššího soudu v Londýně CCTV, proto dbejte maximální jistotu, že obdržíte nejlepší možný systém pro vás a váš majetek.

Na bezpečné systémy používáme pouze renomovaných značek, viz níže někteří z výrobců, který věříme nám dodávat s nejlepším vybavením pro vás. Prosím klikněte na jednu z loga se otevře nové okno z výrobců domovskou stránku.